IV NIEDZIELA ZWYKŁA 28 stycznia 2024r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – IV NIEDZIELA ZWYKŁA 28 stycznia 2024r.

1/ Od jutra powracamy do stałego grafiku Mszy św. w tygodniu, o godz. 18.00. Zapraszamy.
2/ Jutro ostatni poniedziałek miesiąca. Modlimy się w intencjach za wstawiennictwem św. Krzysztofa.
3/ W tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwa w pierwszy czwartek od godz. 17.15, w pierwszy piątek od godz. 17.30, a w pierwszą sobotę po Mszy św. o godz. 8.00.
4/ Święto Ofiarowania Pańskiego w tradycji nazywane MB Gromnicznej – 2 lutego. Msze św. z obrzędem poświęcenia świec o godz. 8.00 i 18.00. Taca w tym dniu na zakony klauzurowe.
5/ Modlitwa prośby za wstawiennictwem św. Błażeja, aby Pan zachował nas od chorób gardła i wszelkiego innego zła – 3 lutego po Mszy św. o godz. 8.00.
6/ Zapraszamy do sprzątnięcia dekoracji bożonarodzeniowej oraz kościoła w sobotę 4 lutego na godz. 8.30.
7/ W przyszłą niedzielę 4 lutego spotkanie kandydatów do bierzmowania, po Mszy św. o godz. 11.30.
8/ Dziękujemy mieszkańcom naszej parafii za życzliwe przyjęcie podczas wizyty duszpasterskiej, za przygotowane posiłki i za transport. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby kościoła oraz nam kapłanom.
9/ W każdą drugą niedzielę miesiąca, począwszy od 11 lutego o godzinie 13.00 w Starym kościele Farnym przy archikatedrze w Białymstoku będzie celebrowana Msza święta w języku angielskim. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
10/ W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Agata Doroszczyk. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.