III NIEDZIELA ZWYKŁA 21 stycznia 2024 r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – III NIEDZIELA ZWYKŁA 21 stycznia 2024 r.

1/ Dziś Niedziela Słowa Bożego. Ojciec święty Franciszek przypomina nam, że „Dzień poświęcony Biblii nie powinien być «raz w roku», ale w każdym dniu roku, ponieważ musimy pilnie stać się bliscy Pismu Świętemu oraz Zmartwychwstałemu, który nigdy nie przestaje dzielić się Słowem i Chlebem we wspólnocie wierzących”.
2/ Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na utrzymanie kościoła i plebanii.
3/ Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece gromnice. Koszt (9 zł. para).
4/ Bóg zapłać za odśnieżanie parkingu, terenu wokół kościoła i dachu naszej kaplicy.
5/ Spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania 4 lutego po Mszy św. o godz. 11.30. Sakramentu bierzmowania naszej młodzieży udzieli ks. Bp Henryk Ciereszko 6 kwietnia (sobota), o godz. 18.00.
6/ Dziękujemy rodzinom za życzliwe przyjęcie podczas wizyty duszpasterskiej, za posiłki, transport, za zaproszenie i oczekiwanie przed domem, a także za odprowadzanie do sąsiadów. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby kościoła oraz nam kapłanom.

Kolęda w tym tygodniu: od godz. 16.30
Sielachowskie 22 stycznia (poniedziałek) nr 53, 53a, 56, 57d, 57j, 57k, 60 61,63, 65,99c, 99h, 99j

od nr 86 / pozostałe domy w kierunku drogi augustowskiej/
Osowicze

23 stycznia (wtorek) od nr 1 do p. Borowskich
/domy w kierunku i za boiskiem/
/domy za Leśną Szkołą na tzw. górce w kierunku boiska/

24 stycznia (środa) domy od Białegostoku do Zielonej Doliny i w kierunku Zielonej Doliny /wszystkie po lewej stronie/ oraz domy po prawej stronie przed Zieloną Doliną nr 84a…, 86a… 88a, 88b, 89, 90, 96

25 stycznia (czwartek) od nr 105 do nr 24

26 stycznia (piątek) Bloki przy ul. Arktycznej, ul. Mroźnej i ul. Oleńki

27stycznia (sobota) od godz. 10.00 Osowicze os. Zielona Dolina i ul. Orląt Lwowskich

7/ Życzymy dzieciom, młodzieży oraz pozostałym osobom wypoczywającym podczas ferii zimowych, doświadczenia w życiu bliskości Pana Boga, dobrego i bezpiecznego wypoczynku za wstawiennictwem św. Krzysztofa.