Ogłoszenia 31.12 Świętej Rodziny

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 31.12 Świętej Rodziny

1. Dzisiaj o 18:00 nabożeństwo dziękczynne za łaski minionego roku. Zapraszamy.

2. Jutro Matko Bożej Rodzicielki i nowy rok. Porządek niedzielny oraz dodatkowa Msza św. o 17:00. Za odmówienie lub odśpiewanie hymnu do Ducha Świętego można otrzymać odpust zupełny.

3. Kolęda rozpocznie się we wtorek od mieszkańców Kozińc. Odwiedziny od 16:30. Grafik kolędowy od jutra w gablocie i na stronie internetowej.

4. W tym tygodniu pierwszy piątek Msze o 7:00 i 18:00 oraz odwiedziny chorych.

5. W następną sobotę Trzech Króli – Objawienie Pańskie. Porządek niedzielny. 6 stycznia Trzech Króli.- porządek niedzielny Tradycyjnie święcimy kredę i kadzidło oraz można otrzymać nalepki na drzwi.

6. O godz. 13:00 rozpocznie się orszak Trzech Króli w Kopisku. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież z parafii. Organizatorzy proszą także naszą parafię o upieczenie ciast.

7. W tym tygodniu dziękuję za pomoc w pracach budowlanych M.in. Grzegorzowi z Kozińc, Michałowi z Obrubnik i Antoniemu i Piotrowi z Zalesia.

8. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Obrubnik.

Niech towarzyszy Wam Boże błogosławieństwo.