IV NIEDZIELA ADWENTU 23 grudnia 2023r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – IV NIEDZIELA ADWENTU 23 grudnia 2023r.

1/ Dziś Wigilia Uroczystości Narodzenia Pana Jezusa. Msze św. o godz. 8.00 i 10.00. Zachowajmy w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i alkoholu. Wieczerza Wigilijna powinna mieć charakter religijny.
2/ Pasterka o północy. Taca z Pasterki na Fundusz Ochrony Życia.
3/ Msze św. w pierwszy i drugi dzień uroczystości Narodzenia Pańskiego, o godz. 8.00, 10.00 i 11.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.
4/ Msze św. od 27 grudnia o godz.18.00. W tym dniu w kościele obrzęd poświęcenia wina.
5/ Bóg zapłać ks. Henrykowi i osobom, które zaangażowały się w przygotowanie żłóbka i dekoracji, p. Andrzejowi Gołębiewskiemu za ofiarowane i przywiezione choinki, ofiarodawcy za misternie przygotowane ozdoby na choinki,osobom sprzątającym kościóło raz Kwiaciarni „Stokrotaka” za dekoracje świąteczne.
6/ Zachęcmy do nabywania świec „Caritas” – jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Poświęcone opłatki na stół wigilijny możemy nabyć u pana Tomasza – naszego organisty, bezpośrednio po każdej Mszy św.
7/ Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.
8/ Nabożeństwo dziękczynne za łaski minionego roku w niedzielę 31 stycznia o godz. 8.00. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.

Kolęda w parafii od godz. 16.30

2 stycznia (wtorek) ul. Dolna / od nr 1 i od 61/
3 stycznia (środa) ul. Dolna / od nr 63 i od 136/
4 stycznia (czwartek) ul. Gen. Maczka, ul. Sapiehy, ul. Kryształowa, ul. Wspaniała