Ogłoszenia 2.07 Odpust parafialny

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 2.07 Odpust parafialny

1. Dzisiaj zbiórka na potrzeby archidiecezji. Za tydzień zbiórka połączona z kiermaszem na rzecz małej Oli z Zalesia, która przejdzie kolejną operację serca.

2. O 13:30 rozpocznie się festyn medyczny i piknik parafialny. Zaśpiewa chór z Grajewa. Jest możliwość bezpłatnych badań. Będą konkursy, loteria fantowa i dmuchańce oraz poczęstunek. Zapraszamy.

3. I piątek miesiąca Msze o 7:00 i wyjątkowo wieczorem o 19:00. Spowiedź od 18:30.

4. W sobotę wyjazd na pielgrzymkę do Obór.

5. Na Parafiadę do Warszawy zgłosiło się 8 osób. Wyjazd za tydzień.

6. Dziękujemy p. Krzysztofowi Jurgielowi za zaproszenie do europarlamentu i wspaniałą wycieczkę.

7. Dziękuję za pomoc: p. Romanowi z Kozińc za skoszenie trawy wokół kościoła, p. Ewie i Marzenie z Kozińc za piękne kompozycje kwiatowe, poszczególnym miejscowościom za ofiary na kwiaty i ciasta, parafianom za pomoc w rozstawieniu namiotów i przygotowania w świetlicy. P. Agacie z Szacił za pomoc w organizacji i zaproszeniu lekarzy. Dziękujemy tez za ofiarowane jajka i fanty do loterii

8. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Kozińc.

Niech towarzyszy Wam Boże błogosławieństwo.