VII NIEDZIELA WIELKANOCNA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 21 maja 2023r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – VII NIEDZIELA WIELKANOCNA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 21 maja 2023r.

1/ Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
2/ Młodzież, która przyjmie sakrament bierzmowania (11 czerwca), zapraszamy dziś po Mszy św. o godz. 11.30.
3/ Zebranie Rady parafialnej i ekonomicznej, dziś o godz. 17.00 na plebanii.
4/ W przyszłą niedzielę – 28 maja zapraszamy uczniów klas VIII na Mszę św. o godz. 11.30, podczas której złożone zostaną świadectwa ukończenia katechizacji w szkole podstawowej i deklaracje wyrażające wolę przygotowania do sakramentu bierzmowania.
5/ Bóg zapłać rodzicom dzieci, które przystąpiły w ubiegła niedzielę do Pierwszej Komunii świętej za sprzątniecie kościoła i skoszenie trawy.
6/ Dziękujemy za ofiary na tacę oraz przekazane bezpośrednio na konto parafialne.
7/ Prosimy chętne osoby o sprzątnięcie kościoła, w przyszłą sobotę po Mszy św. o godz. 8.00.