V NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 7 maja 2023r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – V NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 7 maja 2023r.

1/ Taca w dniu dzisiejszym przeznaczona jest na AWSD w Białymstoku.
2/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Intencja dla KŻR – Za młodzież i dzieci, które wkrótce przystąpią do Pierwszej Komunii św. i sakramentu bierzmowania.
3/ Spotkanie organizacyjne uczniów klas VIII, kandydatów do sakramentu bierzmowania w roku szkolnym 2023/2024, odbędzie się dziś po Mszy św. o godz. 11.30.
4/ Dziękuję mieszkańcom Osowicz i Sielachowskich za czynny udział i zaangażowanie w liturgię Mszy świętej sprawowaną w ich intencji, a także za sprzątnięcie kościoła w dniu wczorajszym. Dziękuje za złożoną ofiarę. Pozostałe terminy Mszy św. O Boże bł. 15 sierpnia o godz. 10.00 (na boisku w Osowiczach) i za zmarłych 19 listopada o godz. 8.00 w kościele.
5/ Jutro uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
6/ Spowiedź dzieci przed pierwszą Komunią św. w piątek 12 maja, o godz. 16.30.
7/ Wspomnienie NMP z Fatimy – 13 maja. Nabożeństwo fatimskie połączone z nabożeństwem majowym. W tym dniu przypada rocznica zamachu na św. Jana Pawła II.
8/ Uroczystość I Komunii św. w przyszłą niedzielę 14 maja o godz. 11.30 Serdeczna prośba, aby nasi parafianie w tym dniu skorzystali z Mszy św. o godz. 8.00, 10.00 i 18.00, pozostawiając do dyspozycji kościół dzieciom i rodzicom.
9/ Z racji na Uroczystość Pierwszej Komunii św. w przyszłą niedzielę w naszej parafii wierni mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcamy.