III NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 23 kwietnia 2023r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – III NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 23 kwietnia 2023r.

1/ Dziś Niedziela Biblijna i rozpoczęcie Tygodnia Biblijnego. Zachęcamy do codziennej lektury Pisma Świętego.
2/ Spotkanie rodziców, młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, dziś po Mszy św. o godz. 11.30.
3/ Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej parafii.
4/ Zapraszamy chętne osoby do sprzątania kościoła.
5/ 24 kwietnia (poniedziałek) – Uroczystość św. Wojciecha BiM, głównego patrona Polski.
6/ 25 kwietnia (wtorek) – Święto św. Marka, Ewangelisty. Dzień modlitw o urodzaje.
7/ 26 kwietnia (środa) – Uroczystość św. Jerzego, męczennika, głównego patrona archidiecezji.
8/ Błogosławieństwo motocyklistów i obrzęd poświęcenia motocykli 28 kwietnia (piątek), po Mszy św. o godz. 18.00 i w Ogólnopolską Niedzielę Modlitw za Kierowców (30 kwietnia) po Mszy św. o godz. 11.30.
9/ Spotkane organizacyjne uczniów klas VIII, a w przyszłości kandydatów do sakramentu bierzmowania w roku szkolnym 2023/2024,w niedzielę 7 maja po Mszy św. o godz. 11.30.