Ogłoszenia 2 kwietnia Niedziela Palmowa

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 2 kwietnia Niedziela Palmowa

1. Dzisiaj harcerze rozprowadzają ozdoby świąteczne wykonane własnoręcznie. Wesprzyjmy to dzieło.

2. Przynosimy skarbonki – jałmużna wielkopostna i składamy do świąt przy ołtarzu.

3. Dzisiaj o 15:00 w Zalesiu Droga Krzyżowa ze św. Janem Pawłem II.

4. Zapisujemy chorych do spowiedzi przed świętami. Odwiedziny we wtorek od 10:30 do 13:00.

5. Z racji na rekolekcje w Fastach w poniedziałek i wtorek Msze św. będą odprawione o 19:00.

6. Rekolekcje w naszej parafii we środę Msze z nauką o godz. 9:00, 16:30 i 18:00. Prowadzi o. Andrzej

7. Triduum Paschalne Msza we czwartek o 18:00, Nabożeństwo Adoracji Krzyża w piątek o 18:00 a Wigilia Paschalna w sobotę o 19:00. Święcenie pokarmów w kościele i poszczególnych miejscowościach według grafiku.

8. Organizujemy konkurs na najpiękniejsza pisankę w kategorii: dzieci i młodzież oraz dorośli. Pisanki na konkurs dostarczamy do świąt.

9. Dziękuje za liczny udział w rekolekcjach szkolnych i Drodze Krzyżowej.

10. Dziękuję za pomoc przy parkingu p. Jędrzejowi z Kulikówki i gminie.

11. Dziękuje strażakom za po moc w umyciu okien w kościele.

12. Dziękuję za ofiarę od Zalesia i palmę od p. Krysrtyny z Obrubnik

13. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Krynic.

Na Wielki Tydzień niech Bóg nam błogosławi!