IV NIEDZIELA ZWYKŁA 29 stycznia 2023r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – IV NIEDZIELA ZWYKŁA 29 stycznia 2023r.

1/ Jutro po Mszy św. o godz. 8.00 modlitwa w intencjach zanoszonych za wstawiennictwem św. Krzysztofa.
2/ Msze św. od 1 lutego (środa) w tygodniu, o godz. 18.00, a w soboty dodatkowo, o godz. 8.00. Zapraszamy.
3/ Święto Ofiarowania Pańskiego w tradycji nazywane MB Gromnicznej – 2 lutego. Msze św. z obrzędem poświęcenia świec o godz. 8.00 i 18.00. Taca w tym dniu na zakony klauzurowe. W trakcie Mszy św. o godz. 18.00 wystąpi nasz chór parafialny, a po niej odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu naszej scholi dziecięco – młodzieżowej Victoria i scholi z parafii pw. Wszystkich Świętych. Serdecznie zapraszamy.
4/ Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece gromnice.
5/ Modlitwa za wstawiennictwem św. Błażeja, aby Pan zachował nas od chorób gardła i wszelkiego innego zła – 3 lutego po Mszy św. o 18.00.
6/ W tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi, o godz. 17.30. Nabożeństwo w pierwszą sobotę po Mszy św. o godz. 8.00.
7/ Zapraszamy do sprzątnięcia dekoracji bożonarodzeniowej oraz kościoła w sobotę 4 lutego na godz. 9.00
8/ Dziękujemy mieszkańcom naszej parafii za życzliwe przyjęcie podczas wizyty duszpasterskiej, za przygotowane posiłki i za transport. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby kościoła oraz nam kapłanom.
9/ Kolęda w tym tygodniu: od godz. 16.30
30 stycznia (poniedziałek) ul. ul. Lodowa ( od nr 51 i od nr 62 ) – na wysokości ul. Skrzetuskiego i Reytana
31 stycznia (wtorek) ul. Lodowa (od nr 69/1 i od nr 91; ul. Szronowa i ul. Sopelkowa
Pozostałe rodziny, które zechcą przyjąć kapłana z wizytą duszpasterską, a nie uczyniły tego z ważnych przyczyn, prosimy o kontakt indywidualny w kancelarii lub w zakrystii.