Ogłoszenia 11.12 III Niedziela Adwentu

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 11.12 III Niedziela Adwentu

1. W tym tygodniu było wspomnienie św. Mikołaja. Przed kościołem harcerze rozdają własnoręcznie upieczone pierniki. Przy okazji można wesprzeć dzisiejszy wyjazd młodzieży po Światło Betlejemskie do Warszawy.

2. Poświęcone są opłatki na stoliku przy chórze. Ofiary jako podziękowanie p. organistce za jej posługę.

3. W zakrystii do kupienia świece Caritas i rozważania biblijne na każdy dzień.

4. Roraty: we środy o 6:30, we czwartki o 18:00 i w soboty o 6:30. Dziękujemy za liczną obecność. Wczoraj rodzice harcerzy częstowali wszystkich rogalikami i gorącym kakao. Bóg zapłać.

5. W sobotę o 18:30 w świetlicy w Kozińcach zapraszamy na spotkanie opłatkowe wszystkich parafian i wspólnoty. Można upiec też upiec ciasto. Zapraszamy

6. Za tydzień po Mszy o 12:00 spotkanie kandydatów do I komunii i bierzmowania.

7. Rekolekcje i spowiedź w ostatnim tygodniu przed świętami. Poprowadzi je ks. Adam Sokołowski.

8. Dziękuję parafianom za liczna obecność i modlitwę w Godzinę Łaski a także za pomoc w ustawieniu podestu dla wózków.

9. Dziękuję też za dzisiejsze zaproszenie do Zalesia.

Niech Bóg nam błogosławi!