III NIEDZIELA ADWENTU 11 grudnia 2022r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – III NIEDZIELA ADWENTU 11 grudnia 2022r.

1/ W dniu dzisiejszym błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa.
2/ Poświęcenie medalików dzieciom, które przygotowują się do Pierwszej Komunii św. dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11.30.
3/ Dziękujemy za ofiary składane na tacę oraz wpłacane bezpośrednio na konto parafialne.
4/ Msze św. „Roratnie” od poniedziałku do piątku o godz. 6.30, a w soboty o 8.00. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież oraz wszystkich wiernych.
5/ Poświęcone opłatki na stół wigilijny można nabywać u pana Tomasza (organmistrza)
6/ Świece Caritas – znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła. Duża 25 zł., mała 15zł.
7/ Rekolekcje Adwentowe 16 – 17 – 18 grudnia (piątek, w sobota, niedziela). Msze św. w piątek, o godz. 18.00; w sobotę o godz. 8.00, 10.00 i 18.00, a w niedzielę godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 18.00. Zapraszamy. Rekolekcje poprowadzi o. Grzegorz Kozioł, redemptorysta.
8/ Dziękujemy mieszkańcom Sielachowskich, za życzliwe przyjmowanie nas kapłanów podczas wizyty duszpasterskiej w minionym tygodniu. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii, a także nam kapłanom za pełnioną posługę duszpasterską. Dalszy ciąg kolędy po Nowym Roku w Osowicze.
9/ Bóg zapłać paniom z KŻR pw. św. MAłgorzaty za sprzątnięcie kościoła.
9/ Zaginął ks. Jan Toczko, emerytowany kapłan archidiecezji białostockiej, l. 88. Może być ubrany w sutannę, długi wełniany płaszcz w kolorze czarnym, czarną czapkę z daszkiem, wzrost ok. 178 cm, krępej budowy ciała, włosy siwe, krótkie. Może poruszać się samochodem koloru czerwonego marki Audi. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji IV w Białymstoku pod nr tel. 47 711 3244 lub z numerem alarmowym 112.