Ogłoszenia 20.11 Chrystusa Króla

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 20.11 Chrystusa Króla

1. Jest nowy numer Dróg Miłosierdzia z artykułem o naszej parafii. Dzisiaj możemy wesprzeć Polaków na Wileńszczyźnie.

2. Dzisiaj spotkanie kandydatów do I komunii po Mszy o 12:00. Za tydzień spotkanie kandydatów do bierzmowania.

3. Dzisiaj o 13:00 w Kozińcach poświęcenie nowego krzyża. Dziękujemy osobom zaangażowanych w to dzieło.

4. Jutro o 17:30 Msza za zmarłych z Kozińc, we wtorek o 17:30 za zmarłych z Obrubnik. Zapraszamy.

5. 26 listopada w sobotę wyjeżdżamy na Litwę. Do środy można przynieść produkty w Torbach Samarytankach.

6. W sobotę Mszy w kościele nie będzie.

7. W przyszła niedziele rozpoczynamy adwent. Będą rozdawane zdrapki adwentowe.

8. Dziękuje za ofiary na remont od rodzin z Kozińc, Obrubnik i Szacił oraz za ofiarowane przetwory.

9. Dziękuję rodzicom i harcerzom za pomoc w organizacji Andrzejek. W świetlicy w Charabołach bawiło się kilkadziesiąt osób.

10. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Szacił.

Niech Bóg nam błogosławi!