Do Katechetów Szkół Średnich Archidiecezji Białostockiej

Informacja pobrana z katecheza.archibial.pl – Do Katechetów Szkół Średnich Archidiecezji Białostockiej

Drodzy Katecheci Szkół Średnich!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek 28 listopada 2022 r. o godz. 19:00 w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej (ul. Kościelna 1A).
Powodem, dla którego chcemy się spotkać, jest potrzeba wymiany doświadczeń i spostrzeżeń dotyczących Archidiecezjalnej Pielgrzymki Maturzystów na Jasną Górę.

Spróbujmy na miarę naszych możliwości zadbać o obecność na tym spotkaniu. Jest to dla nas o tyle ważne, że chcemy przyjrzeć się funkcjonowaniu tego wydarzenia i zadać sobie pytanie o sens jego organizacji. Wasz głos w tej sprawie, jako że działacie na „pierwszej linii frontu”, jest dla nas istotny, dlatego prosimy raz jeszcze o Waszą obecność.

Już teraz serdecznie dziękujemy!

ks. Bogdan Skłodowski – dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej Białostockiej i ks. Karol Kondracikowski – dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Kurii Metropolitalnej Białostockiej