Ogłoszenia 13.11 33 Niedziela zwykła

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 13.11 33 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj ofiary do puszki na Kościół prześladowany.

2. Dzisiaj o 13:00 w Kulikówce poświęcenie nowego krzyża. Podobna uroczystość za tydzień w Kozińcach. Dziękujemy osobom zaangażowanych w to dzieło.

3. Zakończono prace przy chodniku wokół kościoła. Dzięki pomocy parafian udało się obniżyć koszt o kilkanaście tysięcy złotych.

4. Następnym etapem będą prace w kościele. Przy ołtarzu stoją odnowione kielichy oraz nowy relikwiarz. Będzie też nowy wystrój obrazów.

5. W najbliższą środę uroczystość Matki Bożej Miłosierdzia. Tego dnia Msze św. o 9:00, 17:00 za Mateusza Ciołko i 18:00. W czasie nabożeństw po raz pierwszy w naszym kościele będzie udzielane błogosławieństwo relikwiami błog. ks. Michała Sopoćki. Na uroczystość zapraszamy w sposób szczególny Czcicieli Bożego Miłosierdzia.

6. 26 listopada planujemy wyjazd na Litwę. Do 20 przynosimy produkty w Torbach Samarytankach.

7. Dziękuję rodzicom harcerzy za troskę o miejsca pamięci w gminie i postawę patriotyczną.

8. Dziękuję za udział we wczorajszej pielgrzymce szlakiem tatarskim. Zostały ostatnie miejsca na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w styczniu.

9. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Kulikówki.

Niech Bóg nam błogosławi!