XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 13 listopada 2022r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 13 listopada 2022r.

1/ Poświęcenie książeczek do nabożeństwa, dzieciom z klas trzecich, które przygotowują się do Pierwszej Komunii św. dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11.30, a po niej spotkanie formacyjne.
2/ Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii, a przed kościołem zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Jest to dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
3/ Bóg zapłać paniom z KŻR pw. św. Małgorzaty za sprzątnięcie kościoła. Zapraszamy chętne osoby do sprzątania w przyszłą sobotę na godz. 9.00.
4/ Uroczystość NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, głównej patronki archidiecezji – 16 listopada. Msza św. o godz. 18.00.
5/ Spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania w niedzielę – 20 listopada po Mszy św. o godz. 11.30.
6/ W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Zakończenie roku liturgicznego.
7/ Zachęcamy do włączenia się w budowę domu pamięci błogosławionego Jerzego Popiełuszki. W zakrystii można nabyć numizmat, który wybiła Mennica Polska z jego wizerunkiem. Koszt 50 zł.
8/ Ksiądz Krzysztof Rudziński wydał w formie książki swoją pracę doktorską pt. „Wezwani do Nawrócenia. Księga Ezechiela w Wielkopostnej Liturgii Kościoła”. W zakrystii można nabyć tę książkę za dobrowolną ofiarą.