XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 9 października 2022r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 9 października 2022r.

1/ Poświęcenie różańców dzieciom z klas III dziś podczas Mszy św. o godz. 11.30
2/ Dziś ofiary na tacę na zakup oleju opałowego do kościoła.
3/ W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
3/ Bóg zapłać Paniom z KŻR pw. św. Teresy z Osowicz i Sielachowskich za sprzątnięcie kościoła.
4/ Nabożeństwo Fatimskie 13 października (czwartek) z modlitwą różańcową o sprawiedliwość i pokój na świecie, o godz. 17.30. Zapraszamy na różaniec dzieci i młodzież.
5/ Spotkanie kandydatów do bierzmowanie w przyszłą niedzielę (16 października) po Mszy św., o godz. 11.30.
6/ Spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej w przyszłą niedzielę po Mszy św., o godz. 18.00. Zapraszamy na plebanię.
7/ Prośba o głosy na projekt Budżetu Obywatelskiego – mieszkańców ul. Kiemliczów w sprawie budowy ulicy i Szkoły Podstawowej nr 47 przy ul. Palmowej związanych z modernizacją przestrzeni szkolnej, remont wypożyczalni i czytelni oraz organizację zajęć technicznych dla kobiet w każdym wieku. Podpisy zbierają osoby zaangażowane w te projekty.