Dzień Edukacji Narodowej 2022

Informacja pobrana z katecheza.archibial.pl – Dzień Edukacji Narodowej 2022

Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej Białostockiej i Duszpasterstwo Nauczycieli i Wychowawców Archidiecezji Białostockiej zapraszają na wspólną modlitwę z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uroczystej Mszy świętej w intencji Nauczycieli Archidiecezji Białostockiej, celebrowanej w niedzielę 16 października 2022 o godz. 15.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku, przewodniczyć będzie Ksiądz Biskup Henryk Ciereszko.

Po Mszy świętej Archidiecezjalny Duszpasterz Nauczycieli zaprasza na spotkanie okolicznościowe z okazji nowego roku formacyjnego 2022/2023.

Więcej informacji na temat działalności Duszpasterstwa Nauczycieli i Wychowawców Archidiecezji Białostockiej na stronie internetowej: www.nauczyciele.archibial.pl.