XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 2 października 2022r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 2 października 2022r.

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Intencja dla KŻR – o sprawiedliwość i pokój na świecie.
2/ Dziś o godz. 15.00. spod Katedry białostockiej „Marsz dla Życia”. Zachęcamy do udziału w tej pięknej, promującej życie inicjatywie.
3/ Dziś w Katedrze białostockiej Msza święta inaugurująca Dni Kultury Chrześcijańskiej.
4/ Zapraszamy do udziału nabożeństwach różańcowych. Różaniec w kościele od poniedziałku do soboty (włącznie), o godz. 17.30, a w niedziele po Mszy św. o godz. 8.00. Zachęcamy także do wspólnej modlitwy różańcowej w rodzinach.
5/ Dziś ofiary do puszek na Caritas – parafialną.
6/ W tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwa o powołania i wynagradzające NSPJ połączone z modlitwą różańcową. Spowiedź sakramentalna od 17.30.
7/ Bóg zapłać paniom z KŻR pw. św. Małgorzaty za sprzątnięcie kościoła,
8/ Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii.
9/ W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
10/ Za tydzień w niedzielę 9 października podczas Mszy św, o godz. 11.30 będzie miał miejsce obrzęd poświęcenia różańców, uczniom klas III, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii świętej.
11/ Zachęcamy do lektury miesięcznika Drogi Miłosierdzia.