XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 11 września 2022r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 11 września 2022r.

1/ Dziś po Mszy św. godz. 11.30 spotkanie formacyjne przed Pierwszą Komunią św. dzieci z klas III i ich rodziców.
2/ Krajowe Duszpasterstwo Służby Zdrowia organizuje w Polsce peregrynację relikwii bł. Hanny Chrzanowskiej, pielęgniarki i działaczki charytatywnej, beatyfikowanej w 2018 r. Dziś 11 września, relikwie Błogosławionej rozpoczną nawiedzenie naszej Archidiecezji od Archikatedry Białostockiej, a w kolejnych dniach nawiedzą szpitale, domy pomocy społecznej oraz hospicjum. Zapraszamy środowisko medyczne oraz chorych do wspólnej modlitwy.
3/ Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na KUL i Centrum Pastoralno – Katechetyczne.
4/ Jutro spotkanie chóru parafialnego na plebanii, o godz. 19.00.
5/ Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – 14 września.
6/ Wspomnienie NMP Bolesnej – 15 września. W tym dniu przypada 18 rocznica świeceń biskupich Arcybiskupa Józefa Guzdka, Metropolity Białostockiego.
7/ Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie kościoła i plebanii.
8/ Dziękujemy Paniom z KŻR pw. św. Małgorzaty za sprzątnięcie kościoła.
9/ Zapraszamy na spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w niedzielę 18 września po Mszy św. o godz. 11.30