Ogłoszenia 10.07 15 Niedziela Zwykła

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 10.07 15 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj reprezentacja młodzieży z parafii wyjeżdża na Parafiadę do Warszawy. Możemy złożyć ofiarę na rzecz naszych harcerzy.

2. Do piątku Msze św. o godz. 18:00, które będzie odprawiał ks. Józef.

3. 16 lipca w sobotę o 8:30 wyjazd na pielgrzymkę do Rajgrodu. Jest drugi autobus i 10 wolnych miejsc. 30 lipca pielgrzymka do Wilna. 13 sierpnia planowana jest pielgrzymka na Kurpie a od 16 do 23.08 do Medjugorie.

4. Zapisujemy osoby, które w przyszłą niedzielę chcą przyjąć komunię w domu. Zapisy w zakrystii.

5. Są wejściówki na koncert 12 lipca o godz. 19:00 w Filharmonii w rocznicę Obławy Augustowskiej. Chętni zapisują się dzisiaj w zakrystii.

6. 6 sierpnia w sobotę planujemy spływ kajakowy rzeką Supraśl. Zapraszamy dzieci i młodzież z grup działających przy parafii. Zapraszamy też osoby dorosłe do opieki. Wyjazd jest bezpłatny.

7. Z 6 na 7 sierpnia w parafii przebywać będzie 20 polskich dzieci z Wileńszczyzny. Zachęcamy 10 rodzin, aby przyjęły na nocleg 2 osoby oraz zapewniły kolację i śniadanie.

8. Dziękuję serdecznie za troskę o wystrój kwiatowy w kościele i pomoc w koszeniu trawy.

9. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Szacił.

Niech Bóg nam błogosławi!