Ogłoszenia 8 maja 4 Niedziela Wielkanocna

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 8 maja 4 Niedziela Wielkanocna

1. W tym tygodniu Caritas przekazał parafii samochód osobowo-dostawczy, który będzie służył m.in. do wożenia darów Polakom na Wileńszczyznę. Będzie również do waszej dyspozycji. Dzisiaj można dołożyć swoją cegiełkę i pomóc w opłaceniu kolejnego transportu.

2. Dzisiaj gminne obchody Dnia Strażaka w Pogorzałkach. Zapraszamy na festyn. Szczegóły w internecie.

3. Z racji na niedxzielę ur. św. Stanisława jest przeniesiona na jutro.

4. Od jutra o 18:45 modlimy się wspólnie na majowym w Obrubnikach, we wtorek w Zalesiu, we środę w Kulikówce a we czwartek w Szaciłach.

5. Próba przed I komunią we czwartek po Mszy o 18:00, spowiedź w piątek od 18:30, a I Komunia w sobotę o 12:00.

6. Dziękuję p. Łoniewskim z Kulikówki za pomoc przy kościele. Dziękuję również wielkiej ekipie parafian, która wczoraj bardzo pomogła w pracach przy kościele kościoła. W ramach wdzięczności zapraszam we wtorek na godz. 19:00.

7. Dziękuję pielgrzymom z Kozińc za udział w pielgrzymce do Krypna, w tym grupie rowerowej harcerzy.

8. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Kozińc.

Niech Chrystus Zmartwychwstały błogosławi!