Ogłoszenia 3 kwietnia 5 Niedziela Wielkiego Postu

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 3 kwietnia 5 Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj zbiórka na kwiaty do Grobu Pańskiego. Dziękuje mieszkańcom Zalesia za ofiarę na ten cel.

2. Dzisiaj o 15:00 Droga Krzyżowa w Obrubnikach.

3. W najbliższy piątek parafialna Droga Krzyżowa o 17:30.

4. Zapraszamy na Extremalną Drogę Krzyżową w sobotę od godz. 10:00. Trasa ok. 4 km.

5. Rekolekcje szkolne 9 kwietnia, grafik w gablocie.

6. Rekolekcje parafialne 13 kwietnia (Wielka Środa).

7. 10 kwietnia zapraszamy na jarmark. Będą ciekawe nagrody i pyszne potrawy. Konkurs palm dla dzieci i młodzieży. Wczoraj harcerze wykonywali ozdoby świąteczne, które będą rozprowadzali.

8. Za tydzień Droga Krzyżowa w Zalesiu

9. Dziękuję p. Grzegorzowi z Kozińc i ekipie za prace w kościele. Dziękuję p Marcie Cybula i Grzegorzowi Józefowiczowi za ofiarowane materiały budowlane. Dziękuję p. Tyborowskim z Szacił za ofiarę na remont.

10. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu, prace elektryczne i zaangażowanie naszych parafian.

11. Dziękuje za zaproszenie do rodziny w Szaciłach-Palestynie.

Niech Bóg Wam wszystkim błogosławi!