Ogłoszenia 20 marca 3 Niedziela Wielkiego Postu

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 20 marca 3 Niedziela Wielkiego Postu

1. Od tego tygodnia mieszka w Kozińcach rodzina z Ukrainy. Dzisiaj możemy wesprzeć zakup potrzebnych rzeczy. Można tez dostarczyć produkty żywnościowe np. przetwory lub warzywa.

2. Rozpoczynamy zbiórkę podpisów o wykonanie drogi do kościoła. Zachęcamy do poparcia.

3. Po Mszy o 12:00 spotkanie kandydatów do I komunii.

4. Dzisiaj o 15:00 Droga Krzyżowa w Kulikówce. Zapraszamy

5. 25 marca uroczystość Zwiastowania i dzień obrony życia. Msze święte o godz. 9:00 i 18:00. Na każdej Mszy ofiarowanie Matce Bożej Rosji i Ukrainy.

6. Są do kupienia paschałki Caritas w cenie 10 zł.

7. Tradycyjnie zapraszamy rodzinę, która chciałaby ufundować paschał na święta.

8. Dziękujemy za wsparcie Polaków na Wileńszczyźnie oraz za plecaki, które ofiarowaliście ukraińskim dzieciom.

9. Dziękuję za prace ogrodnicze przy kościele parafiance z Kozińc oraz dzisiejsze zaproszenie również do rodziny w Kozińcach.

Niech Bóg Wam wszystkim błogosławi!