II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 13 marca 2022r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 13 marca 2022r.

1/ Dzisiaj przypada 9 rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową.
2/ Dzisiaj spotkanie formacyjne dzieci z z klas III i ich rodziców w związku z przygotowaniem do Pierwszej Komunii świętej.Po Mszy św. o godz. 11.30.
3/ Bóg zapłać paniom z KŻR pw. św. Małgorzaty za sprzątnięcie kościoła.
4/ Dzisiaj ofiary składane na tacę będą przekazane na pomoc rodzinie państwa Klich, którym w dniu wczorajszym spłonął dom przy ul. Orląt Lwowskich.
5/ Przed kościołem zbiórka do puszek na Misje.
6/ W tym tygodniu dzień swojego Patrona obchodzą Ksiądz Arcybiskup Senior Edward Ozorowski – 18 marca i Ksiądz Arcybiskup Józef Guzdek Metropolita Białostocki – 19 marca. Polecajmy Dostojnych Solenizantów w naszych modlitwach.
7/ Nabożeństwa Pasyjne w naszym kościele : Godzinki o Mece Pańskiej w niedziele o 7.30 Gorzkie Żale w środy po Mszy św. o godz. 18.00 i w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00, Droga Krzyżowa w piątki (dorośli i młodzież) po Mszy św. o godz. 18.00. W soboty (dzieci) o godz. 17.00. Zapraszam.
8/ Spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej w przyszłą niedzielę 20 marca, po Mszy św. o godz. 18.00.