Ogłoszenia – 1 Niedziela Wielkiego Postu – 2022-03-06

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 1 Niedziela Wielkiego Postu – 2022-03-06

1. W czasie Wielkiego Postu zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych:

Drogi Krzyżowe – piątki o godz. 17.15

Drogi Krzyżowe dla dzieci – piątki o godz. 16.30

Gorzkie Żale – środy i soboty po Mszy św. o godz. 18.00 oraz niedziele po Mszy św. o godz. 9.00.

1. Na stoliku za ławkami są do wzięcia skarbonki na jałmużnę wielkopostną. Rezygnując w Wielkim Poście z jakiejś przyjemności możemy składać do nich zaoszczędzone pieniądze, które zostaną przeznaczone na Caritas.
  1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji pokoju na Ukrainie i na całym świecie, która będzie miała miejsce w naszej kaplicy od poniedziałku do czwartku o godz. 17.00.
  1. W ubiegłą niedzielę i w Środę Popielcową na pomoc uchodźcom z Ukrainy zebraliśmy łącznie ponad 21 tysięcy złotych.
  1. W przyszłą niedzielę przed kaplicą będą zbierane ofiary do puszek na misje.