Ogłoszenia 27 luty 8 Niedziela zwykła

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 27 luty 8 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj zbiórka ofiar na Ukrainę.

2. Dzisiaj o 15:00 spotkanie Czcicieli Bożego Miłosierdzia.

3. Środa Popielcowa. Msze z posypaniem popiołem o 9:00, 16:30 i 18:00. Post w intencji o pokój na Ukrainie.

4. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w Piątki po Mszy o 18:00 a Gorzkie Żale w niedziele po Mszy o 10:30.

5. W piątek 4 marca o godz. 17:00 organizowany jest bieg o pokój na Ukrainie. Początek przy remizie, zakończenie na placu przy kościele. Od dzisiaj można przynosić dary żywnościowe, ubrania i śpiwory, które przekażemy uchodźcom z Ukrainy.

6. Pielgrzymka do Wilna na tzw. „Kaziuki”. 5 marca (sobota) Wyjazd 4:45 z Kozińc. Jest kilka wolnych miejsc.

7. Są do odbioru bilety na koncert 1 marca od Urzędu Marszałkowskiego i S. Łukaszewicza.

8. Są nowe numery miesięcznika „Drogi Miłosierdzia”.

9. Dziękuję za Waszą ofiarność. Na rzecz scholi zebrano prawie 2 tys. złotych. Bóg zapłać.

10. Dziękuje też za dzisiejsze zaproszenie do Obrubnik i wczorajszą obecność i życzenia.

Niech Bóg Wam wszystkim błogosławi!