VII NIEDZIELA ZWYKŁA 20 lutego 2022r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – VII NIEDZIELA ZWYKŁA 20 lutego 2022r.

1/ Gratulujemy księdzu Andrzejowi awansu na urząd proboszcza, a także archiwariusza archidiecezji. Dziękujemy za pełnioną posługę duszpasterską w naszej parafii. Życzymy Bożego błogosławieństwa za wstawiennictwem MB Częstochowskiej, patronki kościoła i parafii w Rynkach. Bóg zapłać.
2/ Dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii.
3/ W tygodniu święto Katedry św. Piotra, Apostoła – 22 lutego. W tym dniu w naszym kościele, o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji ks. Andrzeja. Zapraszam.
4/ W przyszłą niedzielę rozpocznie się 55 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
5/ W przyszłą niedzielę taca na potrzeby AWSD w Białymstoku, a przed kościołem ofiary do puszek na Misje.
6/ Trwa nabór na rok szkolny 2022/2023 do Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Matki Bożej Miłosierdzia przy ul. Kościelnej 3 w Białymstoku! Zapraszamy do odwiedzania szkoły w czasie dni otwartych, które odbędą w soboty: 26 lutego i 19 marca 2022 roku w godzinach 10:00-13:00. Szkoła proponuje ciekawą ofertę kształcenia oraz wychowanie w duchu katolickim na wysokim poziomie, a najpilniejsi uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego mogą uczyć się bez czesnego! Informacje na temat szkoły można znaleźć na stronie internetowej www.szkola-katolicka.pl