Ogłoszenia – 4 Niedziela zwykła – 2022-01-30

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 4 Niedziela zwykła – 2022-01-30

1. Obchody liturgiczne w tym tygodniu:

– 31 stycznia – Wspomnienie św. Jana Bosko

– 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. Taca przeznaczona na zakony klauzurowe.

– 3 lutego – Wspomnienie św. Błażeja. Po Mszach św. poświęcenie świec i błogosławieństwo św. Błażeja od chorób gardła.

– 5 lutego – Wspomnienie św. Agaty. Po Mszach św. błogosławieństwo chleba i wody.

1. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo Godziny Świętej.
  1. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00.
  1. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po Mszy św. o godz. 7.00 oraz o godz. 17.00.
  1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 9.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  1. Przed kaplicą można nabyć świece – gromnice.
  1. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane osobiście i wpłacane na konto na budowę kościoła.