IV NIEDZIELA ZWYKŁA 30 stycznia 2022r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – IV NIEDZIELA ZWYKŁA 30 stycznia 2022r.

1/ Dziś po Mszy św. o godz. 11.30, odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu naszej scholi dziecięco-młodzieżowej Viktoria, oraz chóru parafialnego. Transmisja koncertu on- line. Zapraszamy.
2/ Święto Ofiarowania Pańskiego w tradycji nazywane MB Gromnicznej – 2 lutego. Msze św. z obrzędem poświęcenia świec o godz. 8.00 i 18.00.
3/ Modlitwa za wstawiennictwem św. Błażeja, aby Pan zachował nas od chorób gardła i wszelkiego innego zła – 3 lutego po Mszy św. o 18.00.
4/ W tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
5/ Zapraszam osoby chętne do sprzątnięcia kościoła 3 lutego (czwartek) na godz. 9.00.
6/ Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.
7/ W przyszłą niedzielę taca na Fundusz Remontowo – Budowlany Archidiecezji.
8/ Życzymy dzieciom, młodzieży podczas ferii dobrego i bezpiecznego wypoczynku za wstawiennictwem patrona św. Krzysztofa.