16 stycznia – II Niedziela Zwykła

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 16 stycznia – II Niedziela Zwykła

II Niedziela Zwykła – 16.01.2022 r.

  1. 16.01. – II Niedziela Zwykła.

  2. 17.01. – poniedziałek – Wspomnienie św. Antoniego, Opata

  3. W dniach 18.01. – 25.01. – Tydzień modlitwy o jedność chrześcijan. 

  4. 19.01 – środa – o godz. 17:30 Nowenna do NMP Królowej Rodzin, a po Mszy o godz. 18:00 Nowenna do Św. Józefa (z racji na 19 dzień miesiąca). Jest to również dzień imienin Księdza Biskupa Henryka Ciereszko. Polecajmy Jego osobę Bogu w naszych modlitwach. 

  5. 21.01. – piątek – Wspomnienie Św. Agnieszki, Dziewicy i Męczennicy

  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie ministrantów seniorów. 

  7. Trwają nasze kolędowe spotkania. Dziękujemy za okazywaną przy tej okazji troskę o sprawy parafii oraz za dobre słowo i życzliwość wobec kapłanów. Plan Mszy św. kolędowych znajduje się na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii. W najbliższych dniach dotrze do każdego z nas przypomnienie o terminie kolędy wraz ze słowem od księdza proboszcza.

    Osoby, które zamieszkały na terenie parafii serdecznie zapraszamy do kancelarii w celu zgłoszenia się do parafii. Przypominamy, że parafianinem danej parafii jest się nie ze względu na adres zameldowania, a adres zamieszkania na ternie danej parafii. Wyłącznie parafia miejsca zamieszkania ma prawo wydać np. zaświadczenie o możliwości zastania rodzicem chrzestnym, zgodę na chrzest poza parafią czy przeprowadzić rozmowę kanoniczno-duszpasterską z narzeczonymi. 

  8. Serdecznie dziękujemy za składane ofiary na fundusz budowy kościoła. Dziękujemy za okazywaną życzliwość i troskę. Życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Wasi duszpasterze


Z naszej wspólnoty parafialnej w minionym tygodniu odeszła:

​+ Śp. Irena Paczóska l. 87

​Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.