UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO 6 stycznia 2022r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO 6 stycznia 2022r.

1/ W Kinie Helios (Galeria Alfa), jest możliwość obejrzenia filmu pt. „Nędzarz i madame”. Ukazuje on niepowtarzalne losy Adama Chmielowskiego ( przyszłego św. Brata Alberta) , artysty – malarza, który w poszukiwaniu wolności i szczęścia – poświęca wszystko nawet za cenę ofiary z samego siebie. Projekcja tego filmu może się odbyć 16 stycznia 2022r. o godz. 16.00. Warunek to odpowiednia ilość osób. Zachęcam zatem do obejrzenia filmu. Cena biletu 20.zł. Zapisać się można telefonicznie u p. Agnieszki Dołkin. Tel. 509942703. Jeżeli ktoś potrzebuje transportu, również jest możliwość zorganizowania dla kilku osób.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW ULIC I MIEJSCOWOŚCI NASZEJ PARAFII NA WSPÓLNE SPOTKANIE Z OKAZJI KOLĘDY 2021
MSZE ŚWIETE W INTENCJI RODZIN BĘDĄ ODPRAWIONE W NASZYM KOŚCIELE W POSZCZEGÓLNYCH DNIACH O GODZ. 18.00

7 stycznia ul. Liliowa i ul. Śnieżna
8 stycznia Sielachowskie
10 stycznia ul. Lodowa i Szronowa
11 stycznia ul. Rzędziana, ul. Arktyczna
12 stycznia ul. Zamoyskiego
13 stycznia ul. Radziwiłła
14 stycznia ul. Skrzetuskiego i ul. Oleńki
15 stycznia Osowicze
17 stycznia ul. Reytana, ul. Kiemliczów i ul.Chłodna
18 stycznia ul. Końcowa
19 stycznia ul. Dolna
20 stycznia ul. Zawady i ul. Tatarakowa
21 stycznia ul. Chmielowa, Szyszkowa
22 stycznia ul. św. Krzysztofa oraz nowe nazwy ulic (o ile powstały)

NA WYŁĄCZNĄ PROŚBĘ MIESZKAŃCÓW, KTÓRZY W OSTATNIM ROKU ZAMIESZKALI NA TERENIE NASZEJ PARAFII, MOŻEMY DOKONAĆ AKTU POŚWIĘCENIA NOWYCH DOMÓW I MIESZKAŃ Z ZACHOWANIEM REŻIMU SANITARNEGO W DNIACH W KTÓRYCH BĘDZIE SPRAWOWANA EUCHARYSTIA, PO GODZ. 18.30
PROSIMY O PRZYNIESIENIE ZE SOBĄ WODY, KTÓRĄ POŚWIĘCIMY PODCZAS MSZY ŚW.

2/ Jutro pierwszy piątek miesiąca. Adoracja od godz. 17.00