PORZĄDEK SPOTKAŃ DUSZPASTERSKICH 2022

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – PORZĄDEK SPOTKAŃ DUSZPASTERSKICH 2022

Zgodnie z zaleceniem Księdza Arcybiskupa, z powodu trwającej pandemii tegoroczna wizyta duszpasterska w tradycyjnej formie, w tym roku również się nie odbędzie. Tak jak w roku ubiegłym zapraszamy przedstawicieli Rodzin do kaplicy na Msze święte o godz. 18.00 według podanego porządku.

Po Mszach świętych w intencji mieszkańców poszczególnych ulic i bloków, będzie poświęcona woda, którą należy przynieść we własnych naczyniach. Będą rozdawane również teksty obrzędu, który należy przeprowadzić po powrocie do domu. Nasze spotkania będą również okazją do złożenia ofiary na budowę kościoła. Jeśli ktoś życzy sobie, aby ofiarę odnotować w kartotece prosimy o podpisanie koperty.

PORZĄDEK SPOTKAŃ DUSZPASTERSKICH 2022

10 poniedziałek ul. Francuska, Turowskiego i bloki nr 40 i 42

11 wtorek ul. Troczewskiego, Zarzeckiej i bloki nr 44 i 46

12 środa ul. Grecka, Duńska, Pajkerta, Słowacka, Włoska i bloki nr 48 i 56