Ogłoszenia – 3 Niedziela Adwentu – 2021-12-12

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 3 Niedziela Adwentu – 2021-12-12

1. W tym tygodniu:
  • 13 grudnia – Wspomnienie św. Łucji
  • 14 grudnia – Wspomnienie św. Jana od Krzyża
  1. Odwiedziny chorych odbędą się w środę, 22 grudnia o godz. 9.00 i 16.00. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.
  1. W najbliższy czwartek o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie parafialnego zespołu synodalnego. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą zaangażować się w prace synodalne na etapie parafialnym.
  1. W tym tygodniu, od czwartku do soboty, w sklepach na terenie naszej parafii będzie się odbywała zbiórka żywności dla najuboższych rodzin. Zakupione produkty będzie można złożyć do oznakowanych pojemników albo dostarczyć do parafii w specjalnych torbach „Samarytankach”, które znajdują się na stoliku za ławkami. Robiąc zakupy pamiętajmy o osobach potrzebujących.
  1. Po Mszy św. przed ołtarzem można nabyć opłatki. Ofiary za nie złożone są przeznaczone na budowę kościoła.
  1. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na budowę kościoła.