Ogłoszenia 5 grudnia 2021 2 Niedziela Adwentu

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 5 grudnia 2021 2 Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj o 16:00 w świetlicy w Kozińcach projekcja zdjęć i wspomnienia z pielgrzymki do Santiago de Compostela.

2. Są do kupienia świece Caritas w cenie 10 i 20 zł.

3. Poświęcone opłatki są dostępne po każdej Mszy. Ofiary jako podziękowanie p. organistce za jej posługę w parafii.

4. Jutro wspomnienie św. Mikołaja biskupa. Pamiętajmy o prezentach i życzliwości wobec siebie.

5. We środę uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msza za Rycerstwo Niepokalanej o godz. 17:30. Od 12:00 do 13:00 godzina łaski. Czuwajmy w swoich domach.

6. Zapraszamy na RORATY: we środy o 18:00, we czwartki o 6:30 a w soboty o 7:00.

7. Fundacja Szlachetnej Paczki zwraca się z prośba o wsparcie rodzin z terenu gminy. Szczegóły na stronie internetowej i w zakrystii.

8. Dziękuję rodzicom za pomoc w czasie rajdu mikołajkowego a młodzieży za udział. Za tydzień sprzedaż stroików wykonanych własnoręcznie przez harcerzy.

9. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Kulikówki.

10. Za tydzień po Mszy o 12:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania

11. Przy wyjściu z kościoła mała niespodzianka. Otrzymacie nalepki wspierające polskie służby mundurowe

Wszystkim życzymy owocnego czasu adwentowego. Szczęść Boże!