CARITAS WYRÓŻNIONA NAGRODĄ „MICHAŁY 2021”

Informacja pobrana z bialystok.caritas.pl – CARITAS WYRÓŻNIONA NAGRODĄ „MICHAŁY 2021”

W dniu 28 września 2021 r. podczas Gali wręczenia nagród im. bł. ks. Michała Sopoćki Caritas Archidiecezji Białostockiej otrzymała statuetkę MICHAŁY 2021.

Jak piszą organizatorzy wydarzenia:

W kategorii „Pełniący dzieła Miłosierdzia” uhonorowana została Caritas Archidiecezji Białostockiej, w imieniu której nagrodę odebrał dyrektor – ks. Jerzy Sęczek wraz ze współpracownikami. Od ponad 30 lat organizacja ta pełni posługę miłosierdzia wobec najbardziej potrzebujących. Włącza się w liczne akcje charytatywne w archidiecezji, ale także na terenie całego kraju i poza jego granicami. Prowadzi kilkadziesiąt wyspecjalizowanych placówek niosących pomoc dzieciom, osobom w podeszłym wieku, niepełnosprawnym, ubogim i zagrożonym wykluczeniem społecznym. (źródło: Archibial.pl)

Dziękujemy za docenienie wieloletnie pracy Caritas na rzecz osób potrzebujących w Archidiecezji Białostockiej.

Fot. Archibial.pl