12 września – XXIV Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 12 września – XXIV Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

12.09.2021 r. – XXIV Niedziela Zwykła

W tym tygodniu:

 1. 13 września – poniedziałek – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, Biskupa, Doktora Kościoła.

 2. 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

 3. 15 września – Środa – Wspomnienie NMP Bolesnej. O godz. 18:00 Msza św. i następnie Nowenna Otrzyj Matce łzy, uratuj Ojcu Syna. Po nowennie odbędzie się pierwsze spotkanie formacyjne Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Serdecznie zapraszamy. 

 4. 16 września – czwartek – Wspomnienie św. Męczenników Korneliusza, Papieża i Cypriana, Biskupa

 5. 18 września – sobota – Święto Św. Stanisława Kostki, Zakonnika, Patrona Polski. Jest to dzień imienin ks. Stanisława. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 na wspólną modlitwę w int. ks. Stanisława i złożymy życzenia.

 6. Dzisiaj zbiórka do puszek na Grób Pański w Jerozolimie.

 7. Zapraszamy do wstąpienia w szeregi ministrantów. Zapisy u ks. Tomasza.

 8. Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Białostockiej zaprasza małżeństwa do świętowania rocznic ślubu. Bez względu na obchodzoną rocznicę zapraszamy 18 września br. (sobota) do Białostockiej Katedry na Mszę Świętą o godz. 18:00. Zachęcamy, by małżonkowie o godz. 17:45 ustawili się przed Katedrą, skąd zostaną wprowadzeni na Eucharystię. Po homilii nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Tradycyjnie prosimy, aby małżonkowie przynieśli ze sobą jedną czerwoną różę. Zostaną one złożone przy ołtarzu Matki Bożej.

 9. W dniach 1-3 października br. odbędą się w Hodyszewie weekendowe rekolekcje dla małżeństw przeżywających trudności lub chcących odświeżyć swoją relację. Rekolekcje są prowadzone przez diecezjalny ośrodek stowarzyszenia Spotkania Małżeńskie.

 10. Serdecznie dziękujemy za okazywaną życzliwość i troskę. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła oraz za ofiary złożone na dzisiejszą tacę. Bóg zapłać. 

 11. Życzymy Wam dobrego tygodnia, niech Bóg Wam błogosławi.

Wasi duszpasterze