Ogłoszenia 2 maja 5 Niedziela Wielkanocna

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 2 maja 5 Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj wolontariusze zbierają ofiary na pomoc parafiance, która spodziewa się dziecka a dziecko musi być poddane drogiej operacji.

2. Dzisiaj dzień flagi. Pamiętajmy, aby wywiesić barwy narodowe.

3. Dzisiaj na Mszy o 10:30 przyjęcie do grona Czcicieli Miłosierdzia Bożego.

4. Jutro uroczystość Matki Bożej Królowej Polski – porządek niedzielny. Majowe po Mszy o 10:30.

5. Nabożeństwo majowe od poniedziałku do soboty o 17:45 a w niedziele i święta po Mszy o 10:30. Od przyszłego tygodnia zapraszam poszczególne miejscowości do modlitwy raz w tygodniu o godz. 19:00.

6. We środę dodatkowa Msze o 17:00.

7. I piątek miesiąca. Msze o 7:00 i 18:00.

8. Za tydzień Koła Gospodyń Wiejskich będą rozprowadzały słodkości z przeznaczeniem na pomoc w rehabilitacji parafiance z Kozińc.

9. Za tydzień Święto Strażaków. Msza św. o godz. 13:00.

10. Dziękuję p. Andrzejowi, Jędrzejowi i Fryderykowi z Kulikówki oraz p. Piotrowi z Zalesia i p. Ewie z Kozińc za pomoc. Dziękuję grupie mężczyzn za świadectwo wiary i udział we wczorajszej pielgrzymce do Krypna.

11. Możemy wypowiedzieć się w sprawie koloru elewacji. Ministrant zapisze wasze propozycje.

Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarza potrzebnymi łaskami i błogosławi!