III NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 18 kwietnia 2021r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – III NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 18 kwietnia 2021r.

1/ Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie rodziców i dzieci przed Pierwszą Komunią świętą.
2/ Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby kościoła i za ofiarę przekazaną na fundusz ministrancki.
3/ Zapraszamy chętne osoby do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00.
4/ W tygodniu Uroczystość św. Wojciecha BiM – 23 kwietnia. Z racji na uroczystość w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
5/ Uroczystość św. Jerzego męczennika – 24 kwietnia – Głównego Patrona Archidiecezji i AWSD w Białymstoku.
6/ Zbiórka ofiar na potrzeby AWSD w Białymstoku w przyszłą niedzielę – 25 kwietnia. W tym dniu przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na pokrycie kosztów leczenia chorego Mikołaja Karelusa.
7/ Na prośbę Głównego Urzędu Statystycznego przypominamy, że od 1 kwietnia 2021 roku na terenie całego kraju prowadzony jest Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Jest on realizowany raz na 10 lat. Udział w spisie jest obowiązkowy. Samospisu internetowego dokonujemy za pomocą aplikacji na stronie spis.gov.pl. W przypadku braku dostępu do internetu można spisać się przez telefon dzwoniąc na infolinię spisową (tel. 22/279 99 99) lub w siedzibie Urzędu Gminy /Miasta lub Urzędu Statycznego w Białymstoku.
8/ W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Katarzyna Byczyk. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.