II Niedziela Wielkiego Postu 28. 02. 21

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – II Niedziela Wielkiego Postu 28. 02. 21

Cytat tygodnia:
Wiara i rozum są jak dwa skrzydła, na których duch ludzki unosi się ku kontemplacji prawdy. Sam Bóg zaszczepił w ludzkim sercu pragnienie poznania prawdy, którego ostatecznym celem jest poznanie Jego samego, aby człowiek – poznając Go i miłując – mógł dotrzeć także do pełnej prawdy o sobie.
[św. Jan Paweł II, Fides et ratio]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Wielkiego Postu 28.02.21

• W naszym kościele Droga Krzyżowa jest w każdy piątek o 16:00 i 17:30.
    Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedziele o 17:15.
    Bardzo serdecznie zapraszamy na te nabożeństwa.
  • 19 marca w Uroczystszość świętego Józefa, zespół wokalny męski z naszej parafii wykona Akatyst ku czci świętego Józefa. Śpiew ten będzie wykonany po mszy świętej wieczornej. Mamy już kilku mężczyzn do śpiewu ale jeszcze potrzebujemy. Chętni proszę zgłaszać się albo do proboszcza albo do organisty. (Akatyst to forma śpiewanej poezji, hymnu ku czci świętych).