V Niedziela Zwykła 7. 01. 2021

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – V Niedziela Zwykła 7. 01. 2021

Cytat tygodnia:
Choroba pozwala poznać słodycz zdrowia, zło – dobra, głód – sytości, zmęczenie – wypoczynku.
[Heraklit z Efezu]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Zwykła 7.01.2021

• W czwartek, 11 lutego liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes, to także Światowy Dzień Chorego. Z racji pandemii w tym roku nie będzie namaszczenia chorych w kościele.
  • Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy złożyli w ostatnim miesiącu ofiary na budowę naszego kościoła. Pomimo pandemii, sytuacja finansowa parafii jest stabilna. W tym roku planujemy dodać dwa kolejne witraże: Święta Rodzina i św. Jan Paweł II. Następne witraże zgodnie z sugestią księdza Arcybiskupa Tadeusza, będą miały wizerunki wielkich świętych misjonarzy Kościoła Katolickiego.
  • W okresie Wielkiego Postu, będziemy gościli w naszej parafii diakona Godfred Koranteng SVD. Diakon Godfred pochodzi z Ghany, Zachodnia Afryka, i będzie miał w naszej parafii praktykę duszpasterska, od Środy Popielcowej do Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego.