Zaproszenie Zespołu Szkół Katolickich im. ks. Franciszka Blachnickiego

Informacja pobrana z katecheza.archibial.pl – Zaproszenie Zespołu Szkół Katolickich im. ks. Franciszka Blachnickiego

Zespół Szkół Katolickich im. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku przy ul. Transportowej 2 ogłasza nabór uczniów na rok szkolny 2021/2022 do Katolickiej Szkoły Podstawowej i Katolickiego Przedszkola.

Szkoła zaprasza na Dni Otwarte od 8 do 12 lutego 2021 w godz. 16.00-18.00. Ze względu na stan epidemii obowiązują zapisy telefoniczne na konkretny dzień i godzinę. Więcej informacji na stronie internetowej oraz w sekretariacie pod numerem tel. 85 67 47 677.

Z okazji 100-lecia urodzin Patrona, Szkoła zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Literackim „Służę, więc jestem” pt. „100 portretów ks. Franciszka Blachnickiego na 100-lecie urodzin”. Szczegółowe informacje w zakładce „konkursy” – kliknij i zobacz.