Uroczystość NMP Królowej Rodzin – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – Uroczystość NMP Królowej Rodzin – ogłoszenia

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE – XXI Niedziela Zwykła – Uroczystość NMP Królowej Rodzin – 23.08.2020 r.

1. Dzisiaj jest w naszej parafii UROCZYSTOŚĆ  NAJŚWIĘTSZEJ MARYIPANYY KRÓLOWEJ RODZIN. Homilie głosi o. Krzysztofo Pałys OP.
  2. W tym tygodniu:
  • 24. 08 – poniedziałek – Święto św. Bartłomieja Apostoła
  • 26.08 – środa – Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7:00, 10:30, 18:00.
  • 27. 08 – czwartek – Wspomnienie św. Moniki
  • 28.08 – piątek – Wspomnienie św. Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła
  • 29.08 – sobota – Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
  1. Serdecznie dziękujemy p. Łukaszowi (naszemu organiście) oraz wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowanie i śpiew Akatystu oraz w posługę liturgiczną podczas tego nabożeństwa.
  2. Dziś po Mszy św. odbywa się zapowiadana zbiórka ofiar na leczenie Nikodema, który walczy z chorobą SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Za każdy dar modlitwy oraz gest życzliwości i złożoną ofiarę w imieniu rodziny bardzo dziękuję.
  3. Dziękujemy wszystkim za okazywaną życzliwość, za złożoną ofiarę na kwiaty do ołtarza i Matki Bożej, za złożone ofiary na budowę Kościoła w wysokości 1100 zł, oraz wykonane prace porządkowe związane z przygotowaniem odpustu.
  4. Wszystkim gościom i parafianom życzymy błogosławionych owoców odpustu parafialnego oraz dobrego tygodnia.

Wasi duszpasterze.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł:

+ Tadeusz Zalewski l. 65

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie