III Niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2019 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – III Niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2019 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na nasze parafialne remonty . Taca wyniosła 6659  zł.

25 marca w poniedziałek  – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia. Msze św. w tym dniu będą odprawione o godz. 7.00, 9.30  i 18.00.

Zapraszamy i zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Pasyjnych w naszym kościele. „Gorzkie Żale” są odprawiane  w każdą niedzielę ,w środę  i sobotę o godz. 17.30.

„Droga Krzyżowa” w każdy piątek o godz. 17.15, a dla dzieci w niedzielę po Mszy św. godz. 11.30.

Dziś po Mszy św. o godz. 18 zapraszamy na Spotkanie Biblijne w salce przy plebanii.

13.04., w sobotę  odbędzie się Diecezjalny Dzień Młodzieży. Rozpocznie się o godz. 16 Mszą św. w katedrze białostockiej., później spotkanie, poczęstunek i koncert w zespole szkół katolickich do ok. godz. 21. Spotkanie jest obowiązkowe dla osób przygotowujących się do bierzmowania.

Przypominamy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania o obowiązku dostarczenia dokumentów niezbędnych do tego sakramentu.

Za tydzień spotkanie przed 1 Komunią św. o godz. 11 w kościele.

W każdy poniedziałek, a zwłaszcza w Wielkim Poście, zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od 17 do 21.

28 marca zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, jak co miesiąc  błogosławieństwo relikwiami św. Charbela, modlitwa o uzdrowienie i ucałowanie relikwii.

Została już przygotowana księga intencji mszalnych na rok 2020 . Zachęcamy do wcześniejszego zapisywania Mszy św. rocznicowych i innych.

Zapraszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej w dn. 1-3 maja koszt 330 zł, w planie min.: Kodeń, Zamość, Kalwaria Pacławska, Sanok, Polańczyk i Solina.

Zapraszamy  na rekolekcje wielkopostne dzieci i młodzieży do Knyszyna w dn. 29-31 marca. Koszt 40 zł. Dojazd własny.

Serdecznie zapraszamy na koncert pieśni pasyjnych w wykonaniu połączonych trzech chórów parafialnych: św. Anny, św. Maksymiliana oraz Naszym, wieńczący
I Międzyparafialne Warsztataty Chóralne, w których wzięło udział ponad 70 chórzystów. Koncert odbędzie się w naszym kościele w PRZYSZŁĄ NIEDZIELE, 31 MARCA,
PO MSZY o godz. 9.30 Usłyszymy piękne pieśni pasyjne z rozważaniami. Zapraszamy!!! Szczegółowe informacje na plakatach.”