III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 24 marca 2019r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 24 marca 2019r.

1/ Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. Duszpasterstwo Rodzin zaprasza do świętowania Dnia Świętości Życia. W tym dniu modlimy się w intencji życia ludzkiego „od poczęcia, aż do naturalnej śmierci”. Wyrazem troski o dar życia, oprócz szeroko pojętej promocji życia, jest dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Jest to modlitewna pomoc dzieciom poczętym, jeszcze nienarodzonym, zagrożonym w swoim istnieniu oraz szczególne wsparcie rodzicom poczętego dziecka. Deklaracje Duchowej Adopcji wyłożone zostały na stoliku przy wyjściu z kościoła. Osoby które podejmą to dzieło, proszę aby wypełnione deklaracje zwróciły w dniu jutrzejszym.
2/ Zbiórka ministrantów we wtorek po Mszy św. o godz. 18.00.
3/ Dziękuję za sprzątnięcie kościoła. Chętne osoby zapraszamy w sobotę na godz. 9.00
4/ Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.
5/ Spotkanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej na plebanii w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.18.00. Zapraszam.