VI Niedziela Zwykła 17 luty 2019

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – VI Niedziela Zwykła 17 luty 2019

Cytat tygodnia:
Nie upadajmy na duchu w niebezpieczeństwach i trudnościach, módlmy się z ufnością do Boga, a On da obiecaną pomoc temu, kto pracuje dla domu Jego.
[św. Jan Bosko]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI Niedziela Zwykła 17 luty 2019

• Msza święta w intencji wiernych zmarłych polecanych w lutym, będzie 23 tego miesiąca o 18:00 Prosimy o zgłaszanie imion wiernych zmarłych.
  • Koło Różańcowe imieniem świętego Jana Pawła II złożyło ofiarę na nowy paschał. Bardzo dziękujemy.
  • W piątek, 22 lutego przypada święto Katedry świętego Piotra Apostoła, msze święte jak w zwykły dzień. Zapraszamy!
  • Zapraszamy na kolejne skupienie modlitewne. Odbędzie się ono 23 lutego (sobota). Temat: „Prawda, która wyzwala”. Spotkanie poprowadzi o. Roman Czajka SVD, początek o 10:OO rano. Będzie czas na Eucharystie, konferencje, adorację, spowiedź i rozmowy.