Ogłoszenia – 3 Niedziela Adwentu – 2018-12-16

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 3 Niedziela Adwentu – 2018-12-16

1. Odwiedziny chorych odbędą się w środę 19 grudnia o godz. 9.00 i 16.00. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.
  2. W czwartek 20 grudnia o godz. 17.45 Nowenna do św. Rafała Kalinowskiego, a następnie msza św. składkowa w intencjach przedstawionych w nowennie. Zachęcamy do podawania intencji. Na stoliku za ławkami są przygotowane kartki, które prosimy składać do skarbony przy ambonie.
  3. W czwartek po wieczornej mszy św. odbędzie się spotkanie opłatkowe. Zapraszamy członków grup modlitewnych, Kół Żywego Różańca oraz wszystkich chętnych do wspólnego przełamania się opłatkiem.
  4. Peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej trwa aktualnie u mieszkańców z ul. Lipowej i Kasztanowej w Krupnikach.
  5. Opłatki są rozprowadzane przed ołtarzem. Ofiary z ich sprzedaży są przeznaczone na budowę kościoła.