Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 25 listopad 2018

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 25 listopad 2018

Cytat tygodnia:
Jednorodzony Syn Boży stał się Synem Człowieczym, by synów ludzkich uczynić synami Bożymi. On, w ludzkim ciele sługa, w tym ciele służył tym, którzy są Jego sługami; czyni ich wolnymi, aby mogli oglądać Boga w postaci Bożej.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 25 listopad 2018

• Przyszła niedziela, 2 grudnia, to I Niedziela Adwentu, to czas duchowego przygotowania na pamiątkę Narodzin Pana Jezusa. Tradycyjnie w naszym kościele msze święte roratnie będą o 6:00 rano w poniedziałki, środy i soboty. Wszystkich serdecznie zapraszamy, dla dzieci przygotowaliśmy obrazki do wklejenia, proszę przychodzić na roraty z lampionami.
  • W piątek, 30 listopada, święto świętego Andrzeja, Apostoła
  • Różaniec w intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach do 30 listopada włącznie. Bardzo dziękujemy członkom Kół Różańcowych naszej parafii za włączenie się do modlitw w intencji naszych wiernych zmarłych.