XXXIII Niedziela Zwykła – 18.11.2018r

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XXXIII Niedziela Zwykła – 18.11.2018r

W tygodniu wspominamy:

20 listopada – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, Prezbitera.

21 listopada – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

22 listopada – wspomnienie św. Cecylii Dziewicy i Męczennicy, Patronki Chórów Kościelnych. W tym dniu na Mszy Świętej o godz. 18 modlimy się w intencji chóru parafialnego i scholi, których to serdecznie zapraszamy do udziału.

W najbliższą sobotę 24 listopada o godz.16.00 spotkanie KŻR w salce pod kościołem.

W następną niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, będziemy gościć w naszej parafii ks. Piotra Smolko z Ukrainy, który będzie głosił słowo Boże i zbierał ofiary na kościół w którym pracuje.

Dziś przypada wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, patronki Ruchu Czystych Serc oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Z racji niedzieli nie obchodzimy tego w liturgii. Mamy jednak relikwie bł. Karoliny w naszej świątyni, też zachęcamy młodzież, aby wziąć obrazek z modlitwą zawierzenia. Są one na stoliku za ławkami.

Dziś Po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie przed I Komunią św.

Zachęcamy dzieci do zapisywania się do Koła Różańcowego Dzieci. Mamy jeszcze kilka miejsc wolnych.