XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 18 listopada 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 18 listopada 2018r.

1/ Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej.

2/ Dziękuję za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę oraz indywidualnie na potrzeby parafii. Bóg zapłać.

3/ Zapraszamy chłopców do Służby Liturgicznej Ołtarza, pozostałe osoby do wspólnoty Ruchu Światło – Życie (oaza). Kandydatów prosimy o zgłaszanie się do ks. Daniela.

4/ Zapraszamy do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę.

5/ Wspomnienie św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy – 22 listopada. Patronki Chórów Kościelnych. Msza św. w intencji chóru parafialnego i scholi będzie odprawiona w naszym kościele o godz. 18.00. Zapraszamy.

6/ W następną niedzielę Uroczystość Chrystusa, Króla Wszechświata.

7/ W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Antonina Gryko. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.